Taxi w Mikołowie – sprawdzamy jak wygląda!


Transport osób / czwartek, Listopad 23rd, 2017

Taxi to dobra alternatywa

Masz problem z dostaniem się do jakiegoś miejsca? Nie masz jak wrócić do domu, gdyż uciekł Ci ostatni autobus lub pociąg? Żaden ze znajomych nie może po Ciebie przyjechać? Czeka na Ciebie taxi! O każdej porze dnia i nocy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń podjedziemy i zawieziemy Cię do wybranego przez Ciebie miejsca w miłej i przyjaznej atmosferze. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, a co za tym idzie jesteśmy tanie taksówki. Jeżeli masz już wcześniej zaplanowany powrót lub podróż, możesz nas zamówić na konkretny dzień i godzinę.

Petrus Taxi

Firma świadczy takie usługi, jakie mało która inna firma przewozowa. Posiadamy dobrze zorganizowany system informatyczny, który szybko i sprawnie pozwala wysyłać nam naszego kierowcę w docelowe miejsce. Możesz zamówić nas telefonicznie lub przez aplikację internetową. Wpisujesz godzinę i dokładne miejsce, pod które ma podjechać po Ciebie nasza taksówka. W naszej firmie pracują licencjonowani kierowcy, przy których zawsze możesz czuć się bezpiecznie. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na bezkolizyjne kursy. Zlecenia wykonujemy rzetelnie i bez żadnych zarzutów, dlatego też mamy wiele dobrych opinii naszych klientów. Tanie taxi ma w posiadaniu różne samochody, także siedmioosobowe. Jeżeli potrzebujesz przewozu większej ilości osób, nie musisz zamawiać dwóch osobnych taksówek. Jedna taksówka zawiezie całą grupę pod wskazane miejsce. Więcej na http://petrus-taxi.pl/.

Pakiet lojalnościowy

Zostań naszym stałym klientem, a stworzymy specjalnie dla Ciebie atrakcyjne rabaty, że jazda innymi środkami transportu, stanie się nieopłacalna. Jeżeli jesteś kobietą, planujesz wracać skądś w nocy i nie chciałabyś wracać z kierowcą – panem, gdyż czujesz się nieco skrępowana i stresujesz się tym? Nie jest to dla nas zaskoczeniem i nie stanowi kłopotu, gdyż w naszej załodze dysponujemy również kobietami. Zadzwoń i zamów, a przyjedzie po Ciebie kierowca – pani, z którą miło spędzisz podróż do domu, bez żadnych obaw i stresów. Mówi się, że kierowca taxi, to także po części psycholog, wiec jeżeli będziesz miała ochotę, wysłucha Cię, a przy tym szczęśliwie dowiezie do celu.

Bez gotówki też dasz radę

Nie masz przy sobie gotówki, gdyż zapomniałeś portfela z domu, a chcesz się gdzieś dostać? Brak pieniędzy w tym momencie, nie stanowi to dla nas żadnej trudności. Tanie taxi zawiezie Cię do miejsca docelowego, gdzie spokojnie będziesz mógł zabrać gotówkę, a później zapłacisz. Natomiast jeżeli nie posiadasz gotówki, a masz przy sobie kartę płatniczą, to dla nas nie problem, gdyż w większości samochodów posiadamy terminale płatnicze. Nie będzie również żadnym kłopotem dla nas zatrzymanie się pod bankomatem, żebyś mógł wypłacić sobie pieniądze.

Dodatkowe usługi

Potrzebujesz nagle, żeby ktoś przywiózł Ci coś ze sklepu czy apteki, a nie możesz wyjść z domu? Pomożemy w niewielkich, a ważnych dla Ciebie zakupach. Nasz kierowca podjedzie do Ciebie po receptę, czy krótką listę i wykupi Ci potrzebne rzeczy, a także podwiezie i kierowca przyniesie Ci je prosto do domu. Konkurencyjne ceny i niezawodność świadczenia usług stawiają nas na wysokiej pozycji wśród konkurencji. Nasze pojazdy mają miejsca postojowe w całym mieście Mikołów, dlatego szybko dojeżdżamy do Ciebie na każde zlecenie. Nie musisz tłuc się autobusami, gdyż tanie taxi nie obciąży za bardzo Twoje portfela, a pozwoli dotrzeć w miejsca, które będziesz potrzebował. Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo jest ważniejsze od tzw. wydanej złotówki, więc zamiast chodzić po ciemnych, niebezpiecznych ulicach w nocy, zamów tanią taksówkę, a w szybkim czasie i bez obaw dotrzesz do celu!