Przewóz osób – jak to wszystko wygląda?


Transport osób / środa, Kwiecień 26th, 2017

Przewóz osób o jakim nie śniłeś

Czy masz pomysł na swoje wakacje? Większość polaków korzysta z nudnych i bardzo przewidywalnych podróży all inclusive. Pytanie czy faktycznie taka forma spędzania urlopu jest dla Ciebie najlepsza? Ciężko jest jednak znaleźć ciekawą alternatywę. Na Twoje życzenie zabierzemy Ciebie i Twoje ekipę przyjaciół w najciekawsze miejsca w naszym kraju. Być może nie będzie piramid ale ten kraj ma wiele do zaoferowania. Wszystko obywa się w sposób jasny i klarowny beż żadnych kruczków w umowie. Ty mówisz skąd i dokąd a my Cie wieziemy. Nasza oferta jest najlepsza na rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią. Przewóz osób i wynajem busów na najwyższym poziomie.

Usługi dla firm

Dla firm kierujemy ofertę znaną jako przewóz osób. Regularne przewozy pracowników oraz obsługa transportowa imprez firmowych. Przy podpisaniu umowy na dłuższy okres oferujemy atrakcyjne rabaty. W przypadku nadmiaru obowiązku nie musisz się bać że zostaniesz z ręką w nocniku. Wspiera nas firma Dejna Bus która posiada ogromne doświadczenie w branży przewozowej. Siedziba firmy znajduje się Nidzicy jednak firma działa głównie na terenie Warszawy. Flota składa się z dwóch wysokiej klasy busów które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Usługi dla klientów indywidualnych

Wynajem busów to oferta skierowana głównie do klientów indywidualnych. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy czego od nas oczekujecie i każdego dnia staramy się to dostarczyć w najlepszej jakości. Wesele czy wieczór kawalerski? Nie ma problemu z nami wszystko się uda. Osoby zamawiające nasze usługi na wesele mogą liczyć na przystrojony pojazd który organizuje dla nas zaprzyjaźniona kwiaciarnia. Pannśtwo młodzi mogą w jaki sposób ma być bus ma być przystorjony. Jeżeli chodzi o wieczory kawalerskie pomagamy w uprowadzeniu Pana młodego lub Panny młodej oferujemy także lodówkę na napoje i soki. Zamawiając naszą specjalną ofertę możesz liczyć na szampana który będzie na was czekał. Wszystkie szczegóły dostępne są w naszej broszurze którą przesyłamy do państwa po pierwszym kontakcie.

Bezpieczeństwo

Wybierając nasze usługi ma pewność że bezpiecznie dojedziesz na miejsce. Nasi kierowcy posiadają ogromne doświadczenie i tysiące przejechanych kilometrów na koncie. Nasza główną wizytówką jest to że przez 10 lat działalności nie odnotowaliśmy ani jednej kolizji drogowej z udziałem naszych pojazdów. Bezpieczeństwo naszych pasażerów to dla nas podstawa. Właśnie dlatego nasi klienci mają wgląd w kartę pojazdu i mogą sprawdzić gdzie i kiedy pojazd był na przeglądzie. Nie oszczędzamy na sprzęcie bo wiemy że od tego może zleżeć ludzkie życie. Jeżeli nadal masz jakieś pytania dotyczące bezpieczeństwa możesz je zadać kontaktując się z nami.

Gwarancja jakości

Nasza umowa jest prosta dzięki temu wiesz co podpisujesz. Nie stosujemy nieuczciwych praktyk jak inne firmy które dostarczają klientom skomplikowane umowy napisane językiem prawniczym. U nas klient wie za co płaci i jakie są ewentualne kary za niedopełnienie warunków umowy. Nie ma mowy aby zdarzyła się sytuacja w której klient otrzymuje fakturę która jest 3 razy większa niż była umowa. Nasi kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą dlatego nie musisz się martwić o to że najesz się wstydu. W razie gdyby coś było nie tak masz prawo zgłosić reklamacje jeżeli Twoja wersja okaże się prawdą dostaniesz zwrot części kosztów.